V rámci uvolňování krizových opatření vláda povolila od 27. dubna za stanovených podmínek provoz knihoven. Městská knihovna Otrokovice otevře hlavní pobočku od středy 29. dubna. Pobočka na Baťově zůstane z důvodu nemoci prozatím uzavřena.

Protože se v současné době provádějí v knihovně technické úpravy, Bude Městská knihovna Otrokovice otevřena od středy 29. dubna.

• Knihovna bude zpřístupněna klientům POUZE PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ. Objednat se mohou na telefonním čísle 577 934 113
  • Uvítáme, pokud zájemci o půjčení knih rovnou do telefonu nadiktují knihovnici tituly, o které mají zájem, aby jim je předem vychystala a pobyt v knihovně tak byl omezen na minimum. Pokud tak návštěvníci knihovny neučiní telefonicky, nahlásí je při příchodu. Volný pohyb po knihovně nebude nikomu umožněn. Jedna osoba si může vypůjčit maximálně pět knih.
  • Během 15 minut bude vstup umožněn pouze třem klientům.
  • Při vstupu do knihovny lidé musí mít nasazeny roušky a k dispozici bude také dezinfekce.
  • Stále platí, že vracet knihy je možné do boxu umístěného ve vestibulu radnice.
  • V knihovně zatím nebude umožněno využívání internetu.
  • Měk Otrokovice bude mít mírně upravený režim. V pátek bude uzavřena již ve 13 hodin.

Otevírací doba:

PO       10:00 – 17:00