Pasování čtenářů 2016

Starosta města slavnostně pasoval nové čtenáře městské knihovny

V pátek 7. října se v obřadní síni radnice rozezněly fanfáry, které zahájily slavnostní ceremoniál, v rámci kterého starosta města Otrokovice Jaroslav Budek pasoval žáky druhých ročníků městských základních škol na čtenáře knihovny.

Po složení společného slibu byly děti jednotlivě, položením královského meče na jejich ramena, pasovány králem-starostou na čtenáře. Poté převzaly z rukou knihovnic průkaz do knihovny a drobný upomínkový předmět.

V následujících týdnech tak městkou knihovnu navštíví téměř 190 malých školáků, kteří si společně vyslechnou úvodní přednášku a vypůjčí si své první knihy.

Mgr. Radka Jarková, vedoucí oddělení městské knihovny

pasovani 2016 (5) tridy (1) tridy (2) tridy (3) tridy (4) tridy (5) pasovani 2016 (1) pasovani 2016 (2) pasovani 2016 (3) pasovani 2016 (4)