Předčasný vánoční dárek dostaly děti, které navštěvují pobočku Městské knihovny Otrokovice na Baťově. Stal se jím krásný koberec s písmenky a  květinami ,  na  kterém se bude s četbou příjemně lenošit. Doplnil tak sedací květinu a loď, kde děti rády odpočívají s knihou. Zřizovatel knihovny, Město Otrokovice, vytváří příznivé podmínky, aby zejména mladá generace získala čtenářské návyky a aby kniha byla i v době moderních informačních zdrojů nástrojem vzdělání  a  oddechu .  Také  nyní,  před Vánocemi,  přibyla do  fondu obou pracovišť řada nových knih, které vám mohou zpříjemnit sváteční chvíle, pokud snad na vás Ježíšek s knihou zapomene. Přijďte si vybrat, rádi Vás uvítáme mezi svými klienty.

Marie Škrabalová, referent OŠK- odd. MěK

koberec koberec2